Rabia Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Rabia Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu - Sakarya İlim Yayma CemiyetiİLİM YAYMA CEMİYETİ SAKARYA ŞUBESİ

 RABİA ORTA ÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU


Sıcak ve samimi bir ortam oluşturarak eğitime katkı verebilmek amacıyla hizmete başlamıştır. Zemin etüdü yapılmış bir alanda depreme dayanıklı binamız merkezi ısınma sistemiyle ısınmakta olup, 24 saat kesintisiz sıcak su kullanma imkanı vardır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz yıldızlarımıza, yurdumuzda elektrik kesintilerine karşı jeneratör desteği imkânı da sunulmuştur.

GÜVENLİK

Yurdumuz 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmekte olup, gece bekçisiyle korunmaktadır. Yurdumuzda her türlü konuda danışabileceğiniz yetkili idareciler bulunmaktadır.


ULAŞIM

Yurdumuz Erenler ilçesi Pekşenler mevkiinde olup, merkeze 20 dakika içerisinde ulaşılabilmektedir. Öğrencilerimize servis aracıyla okullarına kolay ulaşım imkanı sağlanmıştır.


ODALAR

Sıcak samimi dostlukların başlayacağı, başlayan dostluklar ve kardeşliğin pekişeceği geniş, ferah ve huzur bulacağınız odalarımız 14 kişilik olup her türlü ihtiyacı karşılayabilecek niteliktedir.


KONFERANS SALONU

Öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve manevi anlamda gelişimlerini destekleyecek türde program ve seminerlerimiz, rahat ve konforlu salonumuzda yapılmaktadır.


YEMEKHANE

Yurt bünyesinde hazırlanan yemeklerimiz, hafta içi 2 öğün ( kahvaltı ve akşam yemeği) hafta sonu 3 öğün (kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği) hijyenik yemekhanemizde güler yüzlü personellerimiz tarafından servis edilmektedir.


WC ve LAVABOLAR

Yurdumuzda kızlarımızın ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış banyo ve lavabolarımız mevcuttur.


ETÜD SALONLARIMIZ

Daha rahat ve huzurlu çalışma ortamı oluşturmak amacıyla, herkese kendine ait çalışma masası ve dolap kullanma imkanı sağlanmış 4 etüd salonumuz bulunmaktadır.


BİLGİSAYAR-İNTERNET

Öğrencilerimiz yetkililer kontrolünde ödev araştırmalarında kullanabilecekleri, bilişsel gelişimlerini ve algılamalarını engellemeyecek düzeyde internet hizmetinden yararlanabilmektedirler.


DIŞ ÇEVRE

Öğrencilerimizin çıkıp hava alabilecekleri, kendi aralarında eğlenip stres atabilecekleri geniş bir bahçemiz mevcuttur.


KAFETERYA

Öğrencilerimizin boş zamanlarında televizyon izleyerek dinlenebilecekleri hem de arkadaşlarıyla sohbet etme imkânı bulup her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kantin ve kafeteryamız mevcuttur.

 Okunma: 8385
Hesap NumaralarıEposta GirişiOnline Bağış